Téma:
Vymýšlíme si řazení   (1334 Příspěvků)
Pechar146 - 08. 05. 2019 17:38
Tady máš Bdmpz a Bhmpz u Berlineru

Pro mě jsou mezistátní vlaky nejmíň důležitý.
Ale na Krušnohorech a Berounkách jezdí samé Bmz a B(d)pee kolikrát vůbec. To je prodělek na vlaku nejméně 12-28 míst k sezení.

Jak přidat skutečné řazení zatím nepřidaného vlaku(Os 27708)
Pravidelný cestující - 08. 05. 2019 08:45
Ahááá, takže bysme vytvářeli pravidla a pak je systémově ignorovali. A já si myslel že současná státní správa už nemůže být víc přebujelá. Díky za otevření očí. Akorát nevim kdo bude vyrávět (nejen) vlaky, z potisknutých papírů se to fakt nedá.
Kocicak - 08. 05. 2019 06:51
Prošel jsem si všechny Berlinery a žádnej bez Bdmpz a Bhmpz jsem nenašel. Mohl bys mi tedy poslat odkaz?

Navíc si celkem protiřečíš, když jsi říkal, že mezistátní vlaky jsou nejmíň důležitý a ted si na ně stěžuješ.

Upraveno 2krát. Naposledy upravil Kocicak (08. 05. 2019 06:58).
Pechar146 - 07. 05. 2019 22:32
A propos. Já mám rád oddílové vozy, ale je nepřípustné, aby na vlaku jel jediný otevřený a 4 oddílové. Naprosto hanebné je tak řazení EC do SRN, kdy je někdy jediným velkoprostorovým vozem Ampz...
Všimněte si toho jak u GVD2019, tak u TJŘ 2020.
Pechar146 - 07. 05. 2019 22:18
Ono by to tak horké zase nebylo, protože ty počty by byly odhadovány i podle rozlohy...
Naopak - trestalo se moci a nemít děti...
Strašidlo - 07. 05. 2019 19:33
Bpee: Já jsem u Baltu byl autem, ale jen ve městě Wladyslawowo. Na Hel jsem jel v rámci výletu vlakem, autem nebo autobusem je to neúnosné, a ani vlaky tolik turistů nezvládají. Letos jedu do Chorvatska autobusem.
Pravidelný cestující - 07. 05. 2019 19:30
Teda, tady se člověk dozví věcí… omezovat města počtem lidí… a když se narodí ve městě dítě, který bude n + jedna tak se bude muset rodina vystěhovat? Nebo se někdo náhodně vylosuje? Ikdyž tam bude mít nemovitost a společenský vazby? A když stále odmítne, tak bude rodina přestěhována násilím? Armádou nebo bude stačit obyčejná zásahová jednotka? Nebo řešim voloviny, protože dítě bez státního povolení bude trestnej čin trestanej smrtí?
Strašidlo - 07. 05. 2019 19:28
Já ty mezinárodní vlaky mám takto:
Na linkách Ex1A, Ex3B, Ex5, Ex6 a do odvolání i Ex7 pojede česká souprava. Na Ex2 pojede slovenská. Na Ex4A a od vyhlášení i Ex7 rakouská. Polská souprava pojede na Ex1B, maďarská pouze na Hunharii. Košičan pojede jako Pendolino nebo Italo. Na lince Ex3A budou jezdit české i rakouské Railjety. A na Ex4B pojede kombinace polských a maďarských vozů.
Ex1A = Praha - Ostrava - Žilina (Ostravan)
Ex1B = PRG - Polsko
Ex2 = PRG - Vsetín - Žilina (Valašský expres)
Ex3A = PRG - Vídeň - Graz (Vindobona)
Ex3B = PRG - Bratislava - Budapešť (Metropolitan)
Ex4A = Warszawa - Ostrava - Vídeň
Ex4B = WA - OV - Budapešť (Báthory)
Ex5 = PRG - města v bývalé NDR a Hamburg
Ex6A = PRG - Plzeň - Mnichov
Ex7 = PRG - České Budějovice - Linz.
Hungaria = Budapešť - PRG - Hamburg
Košičan = PRG - OVA - Žilina - Košice

Upraveno 1krát. Naposledy upravil Strašidlo (07. 05. 2019 19:30).
Pechar146 - 07. 05. 2019 19:06
Jen o EC to nebylo...
Kocicak - 07. 05. 2019 18:58
Musíš tu spamovat ty videa? Pokud se někdo chce dívat na ECčka s DB vozy, najde si je sám...
Pechar146 - 07. 05. 2019 18:49
Úplně nejlepší - [www.youtube.com]
Radost pohledět - =https://www.youtube.com/watch?v=OHCEBxdgTKU
=https://www.youtube.com/watch?v=CzxJmOkmA_I

Kéž by to bylo zpět...
=https://www.youtube.com/watch?v=ttrFzRrO_L4
=https://www.youtube.com/watch?v=xuPSFiKlYAU
=https://www.youtube.com/watch?v=eMzjAB_dgtw
=https://www.youtube.com/watch?v=aUPeUkXgShA

Kéž by to tak bylo běžně - [www.youtube.com]
Pechar146 - 07. 05. 2019 18:47
Radost pohledět -

Kéž by to bylo zpět...

Kéž by to tak bylo běžně - [www.youtube.com]
Pechar146 - 07. 05. 2019 17:47
Pechar146 - 07. 05. 2019 17:45
Taky dobré -[www.youtube.com]
Pechar146 - 07. 05. 2019 17:31
No vidíš, jak to jde...(mě se to i líbí)
To bude mít ale Jura řečí(...že máš 2 ABz na jednom vlaku...)
I s mými vnitrostátními vozy...
Bpee - 07. 05. 2019 17:28
No když nikdo, tak já začnu. smiling smiley Vize - Baltské moře je studené, ale je v trendu. Není tam tak draho, jak v Chorvatsku, v Helské kose je navíc i teplo a obecně je to zajímavá příležitost vyzkoušet, zda takové spojení k moři smysl má.

Nějaké další podrobnosti:

- WSBA odkoupí od DB další lehátkové vozy (DB jich mají stále plno odstavených), ideálně alespoň šest.
- PKPIC bude mít dostatek vozů, hlavně těch lůžkových (zatím v tom je dost bordel)
- vlaky táhnou lokomotivy řady 163, ale může místo nich být i polská EU07. Mně se jen využívání 163 líbí, pokud z toho půjdou nějaké peníze za pronájem, tak body navíc smiling smiley
- přímé vozy z Prahy pojedou pouze třikrát týdně, aby se k moři zase zbytečně nevozil vzduch, ale zároveň aby spojení bylo k dispozici a ne, že by o něm nikdo nevěděl, kdyby jezdilo jen jednou týdně
- autovůz je prakticky hlavní "tahák" ke smysluplnosti takových přímých vozů, k Baltu jezdí z Česka v létě spousta aut a takto řidiči stráví čas efektivněji
- sedačka a lehátko pak cílí na zbytkovou kapacitu "normálních lidí" (většinou seniorů) a na turisty, neb cestovatelé na InterRail do Polska míří stále více a více a jediná možná podpora tohoto trendu je zavádět nové přímé spoje
- téhož určení je i rychlík Praha - Wrocław, jednak jako přípoj k nočním spojům a zároveň jako spoj pro turisty, kterými bude (předpokládám) dosti využíván smiling smiley
- vozy Praha - Hel a Praha - Łeba jedou z Wrocławi na TLK Rozewie Szklarska Poreba Gorna - Gdynia - Hel/Łeba, tedy na vlaku, který jsem netvořil
- Wydmy jsou mírně posíleny (pochopitelně ne pro Čechy, ale převážně mezi Katovicemi a přímořskými destinacemi je vlak vyprodaný i týden dopředu)
- lůžko Žilina - Hel je taková šotozkouška, teoreticky se může chytit. Časově to vychází docela dobře, 19:27 ze Žiliny

[www.vagonweb.cz]ČD:403|PKPIC:45070/45071&id=102378&rok=scifi
[www.vagonweb.cz]ČD:405|PKPIC:48070/48071&id=102379&rok=scifi
[www.vagonweb.cz]ČD:407|PKPIC:55070&id=102380&rok=scifi
Týpek - 07. 05. 2019 17:16
Pechar:Kdyby vládli Pecharisté okamžitě emigruju. Okamžitě přestaň tu psát ty hovadiny.Otravuje to 99% lidí co tu píšou (Kromě tebe)
Týpek - 07. 05. 2019 17:12
Tady je pro Juru R 907 Bouzov (ten spodní je můj winking smiley)
Pechar146 - 07. 05. 2019 16:20
No prosím, co jsem říkal...
Konkrétněji...
Strašidlo - 07. 05. 2019 16:19
Jura: Vlastenec jsem, ale on by mě od toho odradil
Amz - 07. 05. 2019 16:11
Pechar: Jaký by byl přínos/význam těhle změn pro společnost? Komu prospějí?
Pechar146 - 07. 05. 2019 15:55
Juro, vždyť jste se na ně ptali - nechápali jste, proč mají obce jiné názvy...
Jura - 07. 05. 2019 15:53
Bpee: Máš pravdu, typický komunista
Strašidlo: Ty by jsi nemigroval, kdyby on vládnul? (to s snad nikdy nestane); Jak vidím, nejsi vlastenec, proto by jsi raději uprchl než aby jsi bojoval s tím jeho režimem, to ale není moc hrdinské winking smiley
pd: Nechci radit, ale opravdu by si Pechar zasloužil ten ban, protože nehorázně porušuje pravidla diskuse a furt zde píše jeho nesmyslné teorie.
Pechar: To co by jsi vymyslel si prosím nech pouze ve své mysli, jsou to čistě tvoje teorie, které jsou nesmyslné stejně jako tvoje řazení, ty prostě nejsi člověk, který přemýšlí rozumně, dokážeš navrhovat rekonstrukce xy let starých vozů, které jsou ve stavu kdy se hodí maximálně na šroťák a nic jiného.
Ale dovolím si menší dotázek na tebe; když vymýšlíš takto propracovaný plán, jak se vrátit do dob komunistických, tak jak by jsi naložil se SmartWings Group, přeci jen je to společnost který je vlastněna čínskými majiteli, tudíž předpokládám že by ti neměla vadit, ale jak tě znám, ty by jsi je zrušil stejně jako všechna mezinárodní i amatérská letiště.
To jses posral, co by jsi udělal se Šumperkem? Ty by jsi ho totálně minimálně o polovinu zmenšil, to nevím kam by ji ty lidi poslal žít, musel by jsi zakládat nové vesnice apod.
Tvoje teorie jsou více než nesmyslné, proto tě prosím, založ si na ně svoje speciální fórum, kde si je budeš obhajovat atd., ale sem to prosím už nepiš!!!
Pechar146 - 07. 05. 2019 15:52
Jseš si tím tak jistý?
V Ostravě a okolí nikdo moc nevěří... - já to mám obráceně - věřím jedině v jednoho Bohaconfused smiley
Zdrhat - asi takhle?

Bohumín-Hel?
Rob193 - 07. 05. 2019 15:22
Vlaky 531 a 560 - kolikrát ti mám říkat, že máš řadit Bhpmz228 a nebo Bbdgmee236? Mám ti to napsat německy, anglicky, nebo jak?

www.vagonweb.cz

This forum powered by Phorum.