Uživatel: Přihlásit se Vytvořit nový profil
Akce: Nové téma Náhled pro tisk RSS Nové příspěvky
Vyhledat
Navigace: Hlavní stránka >> Diskuze o železnici >> Řazení vlaků >> Téma
Strana: 6 z 11 Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Následující
Téma:
Řazení 2012   (264 Příspěvků)
vantju - 07. 09. 2011 06:21
Hlavně mu to všichni pošlete ať pak máte průser s ním eye rolling smiley Kubabemu nic neposílat!
Anonymní uživatel - 06. 09. 2011 21:48
kubabe: Jaké? Na r. 2012? Ani nevím, kde bych ho našel. Poslední změna pomůcek byla tuším že k 5.9., ale zda se měnila i vlakotvorba netuším...
Anonymní uživatel - 03. 09. 2011 21:33
Ahoj prosím vás nemá někdo novější VOD. Děkuji mnohokrát
pd - 31. 08. 2011 00:37
Bee272 přejdou na rychlíky Bohumín - Brno / Brno - HB - Praha.
Včelák 272 - 30. 08. 2011 21:02
Když se dívámm na to odkazované řazení - kam se bůbec z IC/EC na OV přesunou všechny Bee272?
kucik29 - 26. 08. 2011 01:07
Dave - 24. 08. 2011 09:35
nějaké řazení už jsem našel tady ....[vagonreport.webgarden.cz] dost zajímavý ...
GaborIC - 22. 08. 2011 09:56
Zajimalo by mne to tez, co bude, jak bude na tom vlaku 200/201 Dukla... vim jen tolik, ze by mel jezdit 3x WLABmee62 (RŽD) Moskva-Zilina-Praha a zpet, nevim ci tam pripoji i Kijev-Bratislava (-Wien?). Dle slovenskeho navrhu to ma byt vlak sestaveny pouze z luzek (aspon podle znaku v hlavicce), takze asi bez vnitrostatni prepravy. To ovsem vsechno jsou spekulace, od tiskoveho oddeleni CD mi prisel odpoved, ze to vubec neni jiste, ze takove vozy budou jezdit, jasno bude az v zari, kdyz se definitivne uzavrou jednani. Takze asi nic jineho nam nezbyva, nez trpelive cekat...
Anonymní uživatel - 20. 08. 2011 12:11
Neviem či sa to tu už riešilo alebo nie, ale spýtam sa aby som uspokojil svoj dopyt po informáciách spinning smiley sticking its tongue out čo sa chystá na R 200/201 ? Pokiaľ je to nejaké super mega tutti tajné tak súkromná správa postačí, vďaka smiling bouncing smiley
Anonymní uživatel - 20. 08. 2011 08:36
Zdravím, Chci se zeptat, jestli je nějáké nové řazení na rok 2012? Jestli ano, a bude někdo ochoten my to poslat, tak my to pošlete prosím na e-mail m.pouch@seznam.cz . Moc díky, šířit to nikde nebudu, chci to jenom pro svoji potřebu.
gčtštščt - 18. 08. 2011 17:03
Bože, kam to ten svet speje

To Vám milý pane chio můžu odpovědět.
Doprdele!!!>:D<
Anonymní uživatel - 17. 08. 2011 13:51
Když se tu opět rozprostřela diskuze. Tak se chci zeptat, pokud je zase nějaký aktualizovaný návrh na řazení, zda by mi nebylo možné jej zaslat. Nikde nezveřejňuji, ale jedná se jen o moji soukromou sběratelskou potřebu. Sbírám návrhy řezení, rád bych je uchoval, například časem i pro porovnání vývoje řazení. Pokud tedy někdo má nějaký aktulizovaný návrh, nebo jakýkoliv návrh řazení, nebo VODku z let předešlých, rád bych požádal o zaslání. Chápu, že se to ještě bude měnit, nicméně, rád bych měl i tu cestu vývoje těch změn. Takže pokud se někdo najde, děkuji. (infected.bass@centrum.cz)
chio - 17. 08. 2011 11:56
plamínek: Keby nemali niektorí ľudia nutkavú potrebu sa s tým všade chváliť (že Vantju winking smiley), tak by si ani nevedel, že to už majú.
A ty si myslíš, že to pol roka dopredu verejne niekam vytelia, aby z toho mohol byť prúser (sú to totiž interné dokumenty dopravcu)?
Bože, kam to ten svet speje sad smiley
Anonymní uživatel - 15. 08. 2011 10:49
nedá mi nenapísať:
k čomu by vám bolo radenie vlakov pre GVD 2012 skoro polroka dopredu? viesť tu jalové diskusie? treba si uvedomiť, že tie návrhy sa ešte X-krát zmenia... a sedenie za PC neprospieva telesnej kondícii eye rolling smiley
vantju - 12. 08. 2011 15:38
Jo, to, to kdyby to zveřejnili, mohli by mít průser jak na [desiro.net], vpravo Zugbildungsplan 2011 winking smiley
plamínek - 12. 08. 2011 13:30
Pročítal jsem si všechny příspěvky ohledně návrhů 2012, ke kterým má pár lidí zjevně přístup, leč tito vše schovávají pod polštářem...
vantju - 12. 08. 2011 12:22
Jak to myslíš?
Plamínek - 12. 08. 2011 09:47
Zajímalo by mě, k čemu je tato sekce, když ti co mají k něčemu přístup se nechají jen přemlouvat a stejně nic nezveřejní..
vantju - 11. 08. 2011 19:28
Jsme dva, ale pán pd ne a ne stvořit sekci. Má tam být plno "ulehčujících" věcí, ale já bych radši současný stav a řazení hned, než lehčí administraci ale na úkor x měsíců čekání sad smiley Jo, kde jsou ty časy kdy se plánovalo že řazení bude v květnu...VODka by byla, a změny by nebyly moc velké.
Vašek Šťastný - 11. 08. 2011 17:11
Tak kdy už bude to řazení.. sem strašně napnutej! spinning smiley sticking its tongue out Už aby to bylo...! smiling bouncing smiley
kraken - 06. 08. 2011 18:53
ICQ nemám.
Anonymní uživatel - 04. 08. 2011 12:25
Tomáš Palíšek: Žádný pozor. Je to tak, jak píše GaborIC. To, že v našem návrhu je 200/1 Anton Bruckner, neznamená, že toto číslo nemůže být použito jinde Slováci mají R 200/201 Dukla Žilina-Čierna nad Tisou-(Kijev?, Moskva?)
A ta 400/1 je komerční vlak RŽD, nemá vůbec nic společného s Duklou.
vantju - 01. 08. 2011 11:51
Krakene, napiš mi na ICQ jestli máš prosím smiling smiley (418733638) Dík
pd - 31. 07. 2011 12:24
Při rozdělování řazení 2012 budu přihlížet ke zkušenostem z letoška, k tomu jak kdo zvládá udržovat aktuální řazení. Spíše dojde ke snížení objemu vlaků přidělených jednotlivým správcům. Taky už nebudu tak často rozdělovat jeden vlak s více úseky mezi více správců - když bude mít někdo tento vlak přidělený, tak potom v celé trase.

Řazení 2012 bude spuštěno nejdříve na podzim. Momentálně pracuju na změnách v administraci, např.:
- sloučení plánovaného a skutečného řazení do jednoho formuláře
- vylepšení tlačítek pro obracení vlaků (zvlášť trasu, zvlášť vozy a volitelně u vozů obrátit i trasu jednotlivých vozů)
- bude předělán způsob zadávání dopravce, kategorie a čísla vlaku (jednak kvůli nástupu soukromých dopravců, jednak kvůli správnému zobrazení kategorií a čísel v různých státech)
- změna způsobu vkládání vozů v různých nátěrech
- možná systém pro hromadné vkládání více vlaků se stejným řazením na stejné trase
- do budoucna taky uvažuju o možnosti přidat oběhy vozů, což by se v případě většího využití skutečného řazení pak dalo využít i pro "předpověď" budoucího řazení vlaků (v řádu dnů)

Pokud by vás napadly nějaké další změny, které by např. usnadnily vkládání vlaků, tak sem s nimi, teď mají možnost být celkem rychle realizovány ;)
kraken - 30. 07. 2011 09:35
Tak noční vlaky směr SK bych si rád vzal já.
Strana: 6 z 11 Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Následující

Vaše jméno:
Váš email:
Předmět:
Přílohy: Přiložit soubor
  • Platné typy příloh: jpg, jpeg, pdf, gif, png
  • Žádný soubor nesmí být větší než 300 KB
  • Všechny soubory nemůžou mít dohromady více než 2.93 MB
  • Můžete přiložit ještě 200 soubor(y|ů)
Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
 **     **  ********  ********  **     **  **     ** 
 **     **  **           **     ***   ***  **     ** 
 **     **  **           **     **** ****  **     ** 
 **     **  **           **     **     **  **     ** 
 **     **  **           **     **     **  **     ** 
  *******   ********     **     **     **  **     ** 

www.vagonweb.cz

This forum powered by Phorum.