Uživatel: Přihlásit se Vytvořit nový profil
Akce: Nové téma Náhled pro tisk RSS Nové příspěvky
Vyhledat
Navigace: Hlavní stránka >> Diskuze >> Řazení vlaků >> Téma
Strana: 8 z 15 Předchozí První 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Poslední Následující
Téma:
Řazení na VAGONWEBU   (360 Příspěvků)
El Ron de Cuba - 06. 12. 2013 02:33
to zvědavý cestující: ou yeah smoking smiley
zvědavý cestující - 05. 12. 2013 20:19
Řazení 2014?
[www.vagonweb.cz]
pd - 04. 12. 2013 23:20
Řazení bude zveřejněno dříve než 15.12. winking smiley
Martin - 04. 12. 2013 14:41
Vantju:

Ahoj, tak co to řazení, nechcete zveřejnit alespoň to, co již máte, alespoň vlaky EC? Já jen že když to zveřejníte kolem 15.12., tak je to již celkem zbytečné, jelikož to už bude kvalitně zpracované na zelpage a výhoda vagonwebu byla ta, že to zveřejňoval vždy s předstihem?
Káčko - 02. 12. 2013 21:57
Tak s tím Bulharskem mě skutečně naštvali... angry smiley
A k novému řazení: u osobních vlaků se dá leccos vydedukovat grinning smiley
DJ Sobieski - 29. 11. 2013 21:18
Kdo jel Landekem dneska do Prahy nebo tím směrem, tak nevěřícně zíral na to řazení, tak jako já v Olomouci.
Když si odmyslím poslední tři vozy, které odpovídaly řazení Bbdgmee+Wr+Apee, tak za lokomotivou byly velkoprostor řešen originálně. 4xBdmtee281/275 a pak ještě Bmee234. Každopádně jsem zvědav na nedělní řazení Landeka.
vantju - 29. 11. 2013 18:20
To souhlasím, ale bohužel nejsou všechny vlaky hotové. Dobrý řadičský systém funguje u konkurence, kde jsou skupiny a nováček si nemůže vzít vlaky vyšší kvality. Na vagonwebu tohle nefunguje a tak má pár nováčků různé IC, na nich ještě nezačali pracovat a osobně jsem docela zvědavý, jestli vůbec budou. To už je ale věc pd, já jsem spíš jen trošku aktivní a komunikativní řadič. smiling smiley

Martin - 29. 11. 2013 17:13
vantju:
A co takhle alespoň zveřejnit řazení vlaků vyšší kvality na rok 2014? Ideální způsob jak si zvýšit návštěvnost.
Anonymní uživatel - 29. 11. 2013 09:18
No dobře, však se nic neděje. Ale přesto díky.
vantju - 28. 11. 2013 17:20
Ne, nemůžeme. Nejde o to, že to je tajné, ale o to, že to je prostě služební pomůcka, se kterou by mělo manipulovat co nejméně lidí. A hlavně, s takovou gramatikou buď rád, že tu ještě vůbec můžeš psát. eye rolling smiley

Anonymní uživatel - 28. 11. 2013 15:48
Zdravím, Nemůžete my něgdo zaslat řazení 2014 jestli něgdo máte? TeŤ užto přece není tajné. E-mail m.pouch@seznam.cz moc díky.
Matěj Vondřička - 20. 11. 2013 19:05
Tak to Bulharsko je asi definitivně pryč hot smiley [zpravy.e15.cz]
pd - 19. 11. 2013 21:12

DJ Sobieski
A jak chtějí ČD zabráánit případným škodám v případě, že v sobotu spoj využijí fanoušci vracející se z fotbalových utkání, či jiní nepřizpůsobiví cestující...

Stejně jako v případě jakéhokoliv jiného vlaku winking smiley Navíc na esku v Praze takoví "zákazníci" cestují taky...
Káčko - 12. 11. 2013 21:37
Ono když to lůžko pro lidi jedoucí za Prahu ztratilo docela atraktvitu: Jede ze Zvolena, Bystrice a Martina, pak už jede stejně jako Excelsior a v pardubicích se odpojil aby se nám pražáci vyspinkali, ale dál pak tedy jede až o dvě hodiny pozdějš než Excelsior. Já osobně bych pro trasu Bystrica-Cheb volil kombinaci: sedačkou do Vrútek, tam do lůžka na Excelu a nechat se vyložit co nejdřív v Chebu a ne až před polednem...
DJ Sobieski - 12. 11. 2013 20:43
EC 174: Je pravda, že CityElefant jsem zažil na dálkové relaci. Když si odmyslím Praha - Děčín, tak ještě posila Praha - Třinec a zpět. Než byl ten vlak zrušen ministerstvem dopravy(existují jiné spoje, které jsou mnohem ztrátovější) a kapacita jedné jednotky pomalu nestačila. Cestující stáli. Nehledě na fakt, že jednotka měla spíše nevýhody pro delší trasu, zvláště při plné obsazenosti. že i rodiče s malými dětmi se nedostali sednout a průvodčí pro ně musela hledat místo v horním patře - i s kočárkem - přenosným naštěstí. I tak jsem měl zážitek, který nepřeji ani silným povahám...

Navíc CityElefant jako OStravan... Někteří cestující si vzhledem k časové poloze vedení vlaku rádi pospí, což v případě Ostravana není dost možné kvůli velkoprostorovému uspořádání a osvětlení.

A jak chtějí ČD zabráánit případným škodám v případě, že v sobotu spoj využijí fanoušci vracející se z fotbalových utkání, či jiní nepřizpůsobiví cestující...
vantju - 12. 11. 2013 11:13
EC 174: Znám stevardy JLV a když se před někým zmíním o obratu Praha - Cheb - Praha, tak řeknou, že to je prakticky jen výlet, protože za Prahu snad ještě nikdy více jak 5 cestujících nejelo. Když jsem tím kurzem někdy jel, tak semnou občas nejel nikdo.

A k WLABmee na Excelu, počítal jsem to, WLABmee jelo 4x. cool smiley

EC 174 - 12. 11. 2013 11:00
Mr.IC: Co jsem si všiml, tak značka elektrické zásuvky je zpravidla u všech lůžkových vozů. Pokud jde o slovenské lůžkové vozy Košice - Cheb na R 440, jsou to jedny z nejhorších vozů na našich kolejích, a to jak z hlediska jejich kvality, tak z hlediska poskytovaného servisu společností Wagon Slovakia - mizerná úroveň ve všech ohledech.
Pamatuji si, že před pár lety měly podle řazení být tyto vozy Košice - Cheb dokonce WLABmee ZSSK. Kolikrát myslíte, že tam skutečně WLABmee jely? Téměř nikdy. I když jsem tím jezdíval celkem pravidelně, vždycky přijelo hnusné slovenské WLAB. Samozřejmě bez nároku na jakékoliv odškodnění, cestující mohl být rád, že něco vůbec přijelo...

V novém GVD mě zarazilo zrušení části trasy lůžkového vozu Zvolen - Cheb v úseku Praha - Cheb. Vůz má nově končit v Praze a navíc na našem území má být řazen ve vlaku EN 444, který zastavuje jen pro výstup. Je to škoda, tímto vozem jsem jezdíval Třinec - Cheb nebo Český Těšín - Cheb a příjezd do Chebu v 11:41 byl naprosto parádní, výborně jsem se vyspal a nemusel jsem brzo vstávat. O příjezd do Prahy v 6 ráno bohužel nemám zájem...

A co mě rozzuřilo ze všeho nejvíc, je nasazení jednotky CityElefant na sobotní vlak IC Ostravan Praha - Bohumín a v něděli zpět. Ano, v 1. třídě se mi sice cestuje celkem dobře, ale jde o princip: regionální jednotka na vlaku vyšší kvality kategorie InterCity? I v 1. třídě jsou sedadla hrozně tvrdá - takový vlak skutečně patří na osobáky Praha - Kolín, ne na vlaky IC/EC. ČD už skutečně nemají žádnou úroveň. Pro příští grafikon bych doporučoval sestavit vlaky EC Praha - Žilina výhradně z motorových vozů řady 810+010.
David Havlicek - 07. 11. 2013 14:15
Vážený "no-night", to co píšete jsou nesmysly. Vozím každý rok naše studenty do Burgasu nebo do Varny, nikdo
nemá režijku a všichni platí. A mívám jich kolen pětadvaceti. Vozy jsou zcela vyprodané už několik let a kdyby jich jezdilo 2x víc, bylo by to pořád málo. Když napíšte že budou "pp" (zřejmě podle potřeby) je to totéž, jako když je zrušíte úplně.
no-night - 07. 11. 2013 11:26
Ale kdo cestoval s vlakem do Bulharsko a do Bar? Temer pouze zeleznicari! Ty byly prave vyprodano, ale pouze nektery zaplatil nejen lehatkovy/luzkovy poplatek. Cesta je moc dlouha a nepohodny platit vic pro toho! Stare neklimatizovane lehatky, dva noci na vlak, zpozdeni - nejake raz 2-3 hodiny (a to az do Budapest - podivajte skutecne razeni, jak caste se vratily vozy misto Metropol s EC 174).
Vozy do Bulharsko budou pp, take lehatko do Bar.

Srbsky jidelni vuz chybejil velmi caste (take vuz 1. tridy, ktery i bude z CD), byl vyuzival jak kuracky oddil, a caste byl vse vyprodano. Vim, ze vsechny raz je jeden soprava Slovan, kde neni WR, v cervenci i v Slovan byl veprove kare vyprodano, ale stale jeste jiste.

Varsovia bude prave souprava Haska. V Madarsko uz nebude jezdit jak "okruzni IC" pres Miskolc a Debrecen, ale do Pécs a zpet. Vraceni Varsovia i jede nasledujuci den do Pécs a zpet.
vantju - 04. 11. 2013 12:15
Do Zvolena pravděpodobně WLABmee. A Burgas/Varna se se změnou vrátí, snad. Byla by upřímně 3,14čovina to rušit, spíš by se to mělo naopak posilovat.

Mr.IC - 04. 11. 2013 09:18
Ahoj!
Podle podkladů "Přehled vlaků EC, IC...atd." jsem viděl značku konektoru u lůžkového vozu na R 441/440 Excelsior. Znamená to, že bude jezdit klimatizovaný vůz z Chebu do Košic? Nebo je to jen optický klam?
Matěj Vondřička - 03. 11. 2013 22:50
Ano, Burgas/Varna, už jsem si taky s hrůzou všiml. Ale jak je to možné sakra??!! Když sem jel letos do ČH, lehátko úplně plné!!! A o Bulharsku dráhy vždy říkaly, že nejsou schopni pokrýt poptávku, že je na měsíce dopředu vyprodáno. A teď tohle!!! Co to má kruci znmenat!! Že by nové vedení???
Káčko - 03. 11. 2013 20:51
Oni se vůbec osekali všechny lůžka a lehátka pro letní sezónu. Burgas/Varna také chybí.
Anonymní uživatel - 03. 11. 2013 15:08
Zdravím, nevíte jaké budou mít řazení EC vlaky Ostrava Břeclav? Moc díky.
Pressburg - 03. 11. 2013 12:16
Slon na IC, no být datum 1.dubna, tak se zasměju a řeknu si fajn apríl....
Strana: 8 z 15 Předchozí První 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Poslední Následující

Vaše jméno:
Váš email:
Předmět:
Přílohy: Přiložit soubor
  • Platné typy příloh: jpg, jpeg, pdf, gif, png
  • Žádný soubor nesmí být větší než 300 KB
  • Všechny soubory nemůžou mít dohromady více než 2.93 MB
  • Můžete přiložit ještě 200 soubor(y|ů)
Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
 **         **   **   **     **  ***   **  **    ** 
 **          ** **           **  ****  **  **       
 ******       ***      *******   ** ** **  **       
 **          ** **           **  **  ****  **       
 **         **   **   **     **  **   ***  **    ** 

www.vagonweb.cz

This forum powered by Phorum.