Uživatel: Přihlásit se Vytvořit nový profil
Akce: Nové téma Náhled pro tisk RSS Nové příspěvky
Vyhledat
Navigace: Hlavní stránka >> Diskuze >> Osobní vozy
Téma:
Nové lůžkové vozy RŽD   (7 Příspěvků)
vantju - 04. 05. 2012 20:13
Fuj, RailJet v barvách RŽD grinning smiley Mě se ten "nový" typ skříně vůbec, ale vůbec nelíbí. Je možná prostornější (mi přijde jako něco mezi ingotem a Z1), ale celkově nic moc teda. Ale interiér je hodně luxusní smiling smiley Holt Siemens, toho se u nás nikdy nedočkáme grinning smiley

pd - 04. 05. 2012 16:37
Je to metro, Siemens Inspiro, nejspíš pro Varšavu.
Tomáš Palíšek - 04. 05. 2012 15:39
Ten exteriér vypadá opravdu fantasticky!
maxitom1 - 04. 05. 2012 13:54
Dobrý den, na fotce č. 1 je tramvaj Avenio od Siemensu, nebo je to vagon metra? Nějak na to nemohu přijít... Děkuji za odpověď.
pd - 01. 05. 2012 22:04
Umyvadlo tam je, pod oknem, viz foto č. 8. Ale skřínka chybí, taktéž není "šatník" a odkládací prostor nad chodbičkou.
Na druhou stranu, v případě plného obsazení kupé mě přijde čtyřlůžkové uspořádání (2+2) příjemnější než tři lůžka nad sebou v jakémkoli WLABmz/mee. Není to tak stísněný prostor.
Dodousek - 01. 05. 2012 21:00
Umyvadlo, skříňka na hygienické potřeby a další vychytávky lůžkových vozů WLABmee RŽD tam teda osobně nevidím - pro mě osobně hodně velké mínus = dnešní WLABmee je z mého pohledu mnohem lepší.
pd - 01. 05. 2012 20:44
Minulý týden byl ve Vídni představen nástupce WLABmee RŽD - první vůz z dodávky nových lůžkových vozů pro vlaky spojující Rusko se západní Evropou. Na rozdíl od všech dosavadních vozů odpovídajících předpisům RIC je změněno uspořádání interiéru, nově je ve stylu třídy "kupé" známé z běžných ruských dálkových vlaků - tzn. čtyřlůžkové oddíly, u nás odpovídající spíše třídě T4 lehátkových vozů. Pár fotek k vidění zde: [foto.rg.ru]

Celková objednávka je na 200 vozů (!), letos by mělo být dodáno prvních 30. Jako první je plánovano nasazení do vlaků Moskva - Paříž a Moskva - Nice.

Vaše jméno:
Váš email:
Předmět:
Přílohy: Přiložit soubor
  • Platné typy příloh: jpg, jpeg, pdf, gif, png
  • Žádný soubor nesmí být větší než 300 KB
  • Všechny soubory nemůžou mít dohromady více než 2.93 MB
  • Můžete přiložit ještě 200 soubor(y|ů)
Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
 **     **  **     **   **   **      **     **    ** 
 **     **  **     **    ** **       **         **   
 **     **   ********     ***        **        **    
  **   **          **    ** **       **       **     
   ** **    **     **   **   **      **       **     
    ***      *******   **     **     **       **     

www.vagonweb.cz

This forum powered by Phorum.