Uživatel: Přihlásit se Vytvořit nový profil
Akce: Nové téma Náhled pro tisk RSS Nové příspěvky
Vyhledat
Navigace: Hlavní stránka >> Diskuze >> Osobní vozy
Téma:
LEO Express   (9 Příspěvků)
daniel žatecký - 15. 02. 2012 17:58
Designově se mi to moc nezamlouvá, a dost mě zklamali i co se týče uspořádání. Dneska se všechno nastavuje jako velkoprostor. Místo si vybereš vždycky, ale spolucestující nikoli, hlavně, co se týče rušivých elementů, co se nebojí si klidně zapálit a vypalovat zobák.
pd - 15. 02. 2012 01:32
V Rakousku u obyčejného jízdného je 1. třída za 175 % druhé. 200 % je jen u týdenních a měsíčních jízdenek.

U Leo expressu se ty cenové rozdíly mezi třídami dají odhadnout docela dobře i čistě matematicky: business třída by měla být nejméně 1,68 x dražší než economy, premium pak 2,67 x dražší než economy. Pokud by se do těch vyšších tříd měl zakalkulovat i nějaký servis navíc, pak samozřejmě ty koeficienty budou vyšší.
filip - 14. 02. 2012 12:37
V Rakousku je 1. třida za 200% druhé. Prémium je za cennu 1.tř plus paušál 25€.
gronsko - 14. 02. 2012 00:35
vlaky se mně taky celkem líbí, co se týče tříd -
1. trošku mě udivuje ten malý počet míst v Business třídě (19), zdá se mi to docela málo. Naproti tomu v Premium třídě budou mít myslím často volno:D. Záleží na cenových rozdílech - nevíte, jak je to cenově odstupňované v rakouských railjetech (2.tř. - 1.tř. - Premium class)?
2. jako velké plus vnímám skutečný rozdíl mezi třídami, člověk na první pohled vidí, za co si připlácí. Né jako v některých EC, kde je rozdíl minimální
(např. [www.vagonweb.cz] )
Tomáš Palíšek - 13. 02. 2012 16:52
No, je pravda, že dva dopravci v Česku nemůžou úspěšně provozovat Premium, takže možná, že RegioJet od toho upustí. Stevardky jsou na první pohled dobrá věc, ale jen když s nima můžeš minimálně pokecat. Jinak z vlaku odejdeš se žárlivostí, že jsi opět žádnou nesbalil.
Martin Kolář - 13. 02. 2012 06:12
Tak pokud tam stewardky budou tak to bude lepší bez nich je to takové prázdné jak u českých drah cool smiley a s těmi třídami nevím podle mě by stačily bohatě dvě ale je to na nich!
Tomáš Palíšek - 12. 02. 2012 22:34
Stewardky by podle Lea měly být, ale i Janči plánuje tři třídy. Vzhledem ke zpožděným Astrám je to pro teď utopie, ale pokud první Astra vyjede do roku 2060, tak Premium třídě i věřím.
Martin Kolář - 12. 02. 2012 18:11
Mě se to docela líbí ale přednost dávám asi RegioJetu a také nemám moc rád ty jednotky spojené raději mám klasické vagony a také mi docela vadí na leo expressu ty tři vozové třídy u RegioJetu je zatím jedna a budou dvě.Ale nápad to není špatný vozy jsou docela pěkné ale nikde jsem nečetl že by tam měli být stewardky!!Ví o tom někdo něco????
Tomáš Palíšek - 11. 02. 2012 23:24
Myslím, že je na čase založit téma o LEO Expresu. Líbí se černozlaté vlaky?

Vaše jméno:
Váš email:
Předmět:
Přílohy: Přiložit soubor
  • Platné typy příloh: jpg, jpeg, pdf, gif, png
  • Žádný soubor nesmí být větší než 300 KB
  • Všechny soubory nemůžou mít dohromady více než 2.93 MB
  • Můžete přiložit ještě 200 soubor(y|ů)
Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
 **         *******         **  ********   **     ** 
 **        **     **        **  **     **  **     ** 
 **               **        **  **     **  **     ** 
 **         *******         **  **     **  **     ** 
 **               **  **    **  **     **  **     ** 
 **        **     **  **    **  **     **  **     ** 

www.vagonweb.cz

This forum powered by Phorum.