Uživatel: Přihlásit se Vytvořit nový profil
Akce: Nové téma Náhled pro tisk RSS Nové příspěvky
Vyhledat
Navigace: Hlavní stránka >> Diskuze >> Osobní vozy >> Téma
Strana: 2 z 4 Předchozí 1 2 3 4 Následující
Téma:
RegioJet   (82 Příspěvků)
maxitom1 - 27. 08. 2011 20:03
Odkud víte, že by měly být internetové stránky RegioJetu spuštěny právě zítra? On to někdo oficiálně řekl při té první jízdě soupravy? Docela se mi nezdá, že právě v neděli...
vantju - 27. 08. 2011 19:57
maxitom1: Web měl být zítra, ale nevím jak to tedy bude. Plošinu pro vozíčkáře budou mít nové vagóny smiling smiley

maxitom1 - 27. 08. 2011 19:40
Ohledně RegioJetu by mě zajímaly dvě věci. Nevíte někdo náhodou, kdy budou spuštěny jeho internetové stránky? A ještě bych docela rád věděl, jestli bude RegioJet ve svých modernizovaných vozech přepravovat také vozíčkáře, nebo to bude možné až po nasazení nových vozů. Ono interiér se dá upravit celkem snadno, zvedací plošinu je také možné namontovat až dodatečně, otázkou však zůstává zda mají tyto vozy dostatečně široké dveře, když u rakouských drah nebyly k přepravě vozíčkářů určeny.
Tomáš Palíšek - 22. 08. 2011 01:10
Tak, už dnes by měl začít přeprodej lístků do žlutých vlaků. Aspoň toto mi v sobotu řekl borec, kterej pracuje v jejich prodejně na hlaváku v Praze.spinning smiley sticking its tongue out
pd - 01. 06. 2011 19:18
Jančura bezesporu je jeden z důvodů, proč se nakupují nové vlaky i do regionů. Žaludův přínos je ten, že sice zajistil pro ČD ty desetileté smlouvy (otázka je, jestli je to přínos i pro rozpočty krajů), ale kdyby tu nebyl ten "náznak konkurence", tak se ČD v těch smlouvách nemají důvod zavazovat k takové obměně vozového parku. Proč by to taky dělaly, když by tu nebyl ani náznak nějaké lepší, konkurenční nabídky? Kraje si můžou dát do podmínek co chtějí, ale když by jediná alternativa byla ČD, tak to klidně mohlo zůstat jen u humanizací 810.
Davidus - 31. 05. 2011 22:28
MNKL - Naprostý souhlas
mbican - 30. 05. 2011 12:36
MNKL:
neskôr pochopíš. možno pochopíš...
MNKL - 30. 05. 2011 12:10
Náznak konkurence na trase Praha - Ostrava rozhodně není důvo, proč se kupují nové vlaky do regionů... někdo tady chce zase vidět něco tam, kde nic není...
mbican - 30. 05. 2011 10:41
a kto začal mútiť vodu pri "desetiletkách"? náznak konkurencie...
Tomáš Palíšek - 27. 05. 2011 14:09
A rozhodně nemyslím, že Jančura je důvod proč se nakupují nové vlaky např. na trať Jihlava-Třebíč apod. Ano, to je pravda. Mohou za to totiž "desetiletky".
Davidus - 27. 05. 2011 14:00
mbican No myslím že Žaluda začal se svým týmem přetvářet dráhy, nejdříve stabilizací rozpočtu a poté nákupem a modernizací vlaků, která se hlavně nyní začíná rozbíhat. A rozhodně nemyslím, že Jančura je důvod proč se nakupují nové vlaky např. na trať Jihlava-Třebíč apod.
mbican - 27. 05. 2011 10:54
trochu nechápem vaše reakcie - aj keby nevyšiel a bol by sľubotechnou na ďalšie 4 roky, bol by prínosom pre českú železnicu. alebo si myslíte, že Žaluďa len tak z dlhej chvíle modernizuje vozne a nakupuje nové jednotky?

a keď Jančura vyjde, začne sa ďalší boj - cenový. bohužiaľ, slepoverní zákazníci ČD budú aj naďalej obhajovať len ČD.
Tomáš Palíšek - 26. 05. 2011 21:17
Davidus: Pak ještě něco jako-naše 2. třída bude to, co v EC 1. Dále pak náš vlak bude mít 6 tříd a kino (no je-li jejich dvojka jako u EC jednička, tak v 6 se poběží za vlakem ne ?) A nebo- kdyby tenkrát ve studénce jel náš vlak, stihli bysme zastavit ještě před tím mostem... Aneb v podstatě definice LeoExpresů.grinning smiley

maxitom1: Taky mě to nepříjemně překvapilo, když jsem zjistil, že ne.sad smiley
maxitom1 - 26. 05. 2011 17:04
Docela by mě zajímalo, jak je to s těmi novými vozy. V článku Hospodářských novin je sice napsáno, že prvních sedmnáct jich už vyrábí rumunská Astra. Otázkou ale zůstává, jestli je tomu tak doopravdy. Nebo pan Jančura dodavatele nových vozů již oznámil oficiálně?
Davidus - 26. 05. 2011 15:19
pingu93- Jo to si taky pamatuju. Pak ještě něco jako-naše 2. třída bude to, co v EC 1. Dále pak náš vlak bude mít 6 tříd a kino (no je-li jejich dvojka jako u EC jednička, tak v 6 se poběží za vlakem ne ?) A nebo- kdyby tenkrát ve studénce jel náš vlak, stihli bysme zastavit ještě před tím mostem. Nebo další-my budeme jezdit 140 km/h, ČD stejně větší rychlostí nejezdí the finger smiley
pingu93 - 26. 05. 2011 09:21
Božee....pořád mám v hlavě slova Jančuráka, že lokomotiva s vagóny je 100 let za opicemi a on bude jezdit jedině s ucelenou jednotkou.the finger smiley
Tomáš Palíšek - 19. 05. 2011 13:19
Co nám páni z Rumunska připraví?grinning smiley
mbican - 19. 05. 2011 10:32
a hneď je v tom jasnejšie... smileys with beer
odkaz_1
odkaz_2

Upraveno 1krát. Naposledy upravil mbican (19. 05. 2011 10:32).
Tomáš Palíšek - 22. 03. 2011 18:52
Jenom aby.spinning smiley sticking its tongue out
strejcekms - 22. 03. 2011 14:44
Tomáš Palíšek: Počkej a dočkáš se.
Tomáš Palíšek - 21. 03. 2011 17:38
maxitom1: Sleduj k-report.net, konkrétně diskuzi ,,Soukromí dopravci v osobní dopravě". Občas přispívá do diskuze i Honza Paroubek. Sice už dlouho ničím nepřispěl, ale jeho příspěvky jsou v tomto směru trochu tajemné. Cituji:K vozům bych rád něco napsal (docela mi cukají ruce smiling smiley, protože vím, že tohle je pro vás obrovská otázka), ale zatím se nám daří to držet pod pokličkou, takže s tím ještě chvíli počkám. Nezlobte se smiling smiley
maxitom1 - 21. 03. 2011 17:26
Odkud víte, že RegioJet už vozy má, myslíte tím, že jsou už vyrobené? Anebo, že se již nacházejí někde v ČR?
Tomáš Palíšek - 20. 03. 2011 23:15
Bohužel ne. Ale pokud jsem pochopil dobře, tak RegioJet už je má, ale skrývá jejich identitu.
Petr V. - 20. 03. 2011 19:57
Už se ví, jaké vagony bude kupovat Regijet?
Tomáš Palíšek - 23. 01. 2011 00:48
Oprava strejdova příspěvku: Vozy už jezdí pod soukromou společností ArenaWays z Turína do Milána ( a zpět ).grinning smileygrinning smiley
Strana: 2 z 4 Předchozí 1 2 3 4 Následující

Vaše jméno:
Váš email:
Předmět:
Přílohy: Přiložit soubor
  • Platné typy příloh: jpg, jpeg, pdf, gif, png
  • Žádný soubor nesmí být větší než 300 KB
  • Všechny soubory nemůžou mít dohromady více než 2.93 MB
  • Můžete přiložit ještě 200 soubor(y|ů)
Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
 **     **  ********   **    **  **    **        ** 
 **     **  **     **  ***   **   **  **         ** 
 **     **  **     **  ****  **    ****          ** 
 **     **  ********   ** ** **     **           ** 
  **   **   **         **  ****     **     **    ** 
   ** **    **         **   ***     **     **    ** 

www.vagonweb.cz

This forum powered by Phorum.