Uživatel: Přihlásit se Vytvořit nový profil
Akce: Nové téma Náhled pro tisk RSS Nové příspěvky
Vyhledat
Navigace: Hlavní stránka >> Diskuze >> Osobní vozy >> Téma
Strana: 2 z 2 Předchozí 1 2
Téma:
Krásky v kupé   (35 Příspěvků)
mbican - 05. 08. 2010 08:25
mám skúsenosť, že cestujúci sa najviac zoznámia, keď sa stane vo vlaku alebo na železnici nejaká nečakaná udalosť - vypadnutie klímy, vypadnutie osvetlenia, meškanie vlaku, strata prípoja a podobne... vtedy sa tak nejak rozkecajú všetci.

ach, to je dnes doba - má 14 a ide si Vindobonou z Hamburgu, má zásuvku vo vozni, notebook a hrá karty s babami z Londýna... o tom všetkom som ja v 14-tich mohol len snívať smiling smiley
Tomáš Palíšek - 04. 08. 2010 22:03
vantju: Je ta holka hezká? Jestli jo, tak se na sebe nehorázně naštvu...angry smiley V každém případě gratulace. K tomu Bpeer-u: Myslíš, že obyčejní cestující vědí o tom, že je jednička na Hradčanech bez klimatizace, ale dvojka ji má?grinning smiley
Strýček Donald - 04. 08. 2010 21:52
Děkujeme za pohádku na dobrou noc a teď se prosím vraťme nohama na zem winking smiley
vantju - 04. 08. 2010 15:56
Je mi 14
To já včera, když jsem jel Vindobonou z Hamburgu, v Berlíně přísedly 2 holky, tak vypadaly taky na můj věk (pro pd - vypadaly tak na 17 grinning smiley), a seděli za mnou. Když jsem odpojoval kabel od notebooku (bo jsem seděl na místě, kde není zásuvka), řekli mi jestli si nechci zahrát karty, že jo grinning smiley Tak jsme se seznámili, je z Anglie, z Londýna, a je jí taky 14 grinning smiley cestovala s kámoškou do Prahy, tak jak jsem pak v Praze vystoupil, pozval jsem ji do KFC, a nechala mi svoje číslo grinning smiley. Jo, neopakovatelný zážitek...Pak když jsem jel domů Hradčanem, v Bpeeru, jeden pár se zeptal, jestli je to "normální třída" grinning smiley. Ale nedivím se, obecně je 1. třída lepší než 2., ale v tomto případě to neplatí (Aee 147 klimu nemá, ale Bpeer ano)
EC 174 - 03. 08. 2010 12:54
Jak zahájit rozhovor - aby to nebylo jak v tom vtipu: Slečno, také jedete tímto vlakem?

Ke mně si rovněž zatím žádná slečna nepřisedla, asi to bude tím, že jezdím 1. třídou, a tak se nestává často, že by si ke mně vůbec někdo přisedl...

Jen jednou ke mně nastoupilo pět holek jedoucích se svou třídou na školní výlet - průvodčí je poslal do dvojky ještě než jsme se rozjeli smiling smiley
mbican - 03. 08. 2010 08:56
ja si pamätám na niekoľko zážitkov, pri ktorých som sa červenal, resp. cítil trápne:
1. matka s dieťatom a s manželom. po hodine cesty, sediac oproti mne, rozopla blúzku, vytiahla prsník a začala kojiť dieťa...
2. mladý chalan, ktorý ma 1,5 hodiny sledoval cez slnečné okuliare...
3. náhodou som šiel po chodbičke vlaku a v jednej kupé sedela babenka s vyhrnutou sukničkou na chalanovi s vytiahnutým... pár sekúnd, počas ktorých sa mne s tou babou stretol pohľad mi pripadal ako večnosť.
4. spal som v nočnom rýchliku v kupé - náhodne sa nadránom zobudím a hneď vedľa mňa driemala kráska, s ktorou som sa delil o opačnú stranu opierky hlavy. tak som pokojne spal ďalej hovoriac si, že ma stráži anjel smiling smiley
5. cestou z BA som sedel v kupé s nedostatočne fungujúcou klímou. po mojej pravici sedel mladý chalan a oproti nemu jeho cca 17 ročná sestra so snedou pokožkou a krátkym tričkom s tými najkratšími šortkami aké som kedy videl. počas jej spánku bolo vidieť nielen krásne stehná, ale aj tam, kde sa to "bežne neukazuje". takže som mal čo robiť...
Sova - 02. 08. 2010 22:42
Pokud rozumíte anglicky tak nějaké návrhy najdete zde grinning smiley
VIDEO
Tomáš Palíšek - 02. 08. 2010 16:11
To máš pravdu.grinning smiley Je mi 16, zatím se mi to však bohužel nestalo. Ale pokud jo - tak bude těžký se rozhodnout jestli vůbec nemluvit a pak litovat nebo mluvit s tím, že se ztrapníš. Co myslíte, bylo by dobrý třeba házet sis balením kapesníčků o zeď? To je můj jediný nápad, jak ji přimět ke konverzaci.the finger smiley
mbican - 02. 08. 2010 13:03
veľmi zaujímavé by bolo, keby každý prispievateľ do tejto diskusie uviedol aj svoj vek - aspoň orientačne, lebo nie vždy bude zrejmé, či ide o zážitok pubertiaka, prípadne "muža v rokoch". smoking smiley
Strana: 2 z 2 Předchozí 1 2

Vaše jméno:
Váš email:
Předmět:
Přílohy: Přiložit soubor
  • Platné typy příloh: jpg, jpeg, pdf, gif, png
  • Žádný soubor nesmí být větší než 300 KB
  • Všechny soubory nemůžou mít dohromady více než 2.93 MB
  • Můžete přiložit ještě 200 soubor(y|ů)
Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
 **     **   ******   ********   **     **  **        
 ***   ***  **    **  **     **  **     **  **    **  
 **** ****  **        **     **  **     **  **    **  
 ** *** **  **        ********   **     **  **    **  
 **     **  **    **  **           ** **          **  
 **     **   ******   **            ***           **  

www.vagonweb.cz

This forum powered by Phorum.